Vermikomposts - (slieku komposts, "biohumuss") ir slieku pārstrādāts organiskais mēslojum. Kas ir pilnīgi ekoloģisks un dot augam visus vajadzīgos vitamīnus.


Ekoloģisks

Gan produkti, gan barības vielas, kas tiek dotas govīm ir pilnīgi ekoloģiskas un tīras. Nekas no saturā esošā nav piesātināts ar ķīmiskām vielām. Tāpēc varam droši teikt, ka mūsu biohumus ir tīrākais un ekoloģiskākais produkts.


ĒRTI LIETOJAMS

Vermikomposts un tā ekstraksts ir viegli lietojams ikvienam, kurš apņēmies veidot ekoloģisku vidi savā mājoklī vai saimniecībā. Instrukcija redzama katra iepakojuma aizmugurē vai "lietošana" sadaļā.
VIEGLI PASŪTĀMS

Mūsu produkts ir pieejams ikvienam ar vēlēšanos audzēt augstākās kvalitātes dārzeņus, ogas, augļus, telpaugus, kā arī iekopt augstākās kvalitātes mauriņu. Nekavējies un audzē organiski! IEGĀDĀTIES

Zināšanai

Cilvēks uzturā lieto dzīvus augu un dzīvnieku izcelsmes pārtikas produktus. Ja tie ir veselīgi, līdzsvaroti, ekoloģiski, tad jūs esat piesātināts ne tikai ar pārtiku, bet arī ar bioloģiski aktīvām vielām, kas palīdz novērst traucētās ekoloģijas negatīvās sekas. Tādā veidā mēs noslēdzam pozitīvas atgriezeniskās saites apli - kultivējot bioloģisko lauksaimniecību, atjaunojam nopostīto vidi, un, patērējot šīs lauksaimniecības produktus, sargājam sevi no nesaprātīgās attieksmes sekām pret šo vidi.

vermikomposts

Mūsu vīzija ir veicināt cilvēku labsajūtu radot produktu kuru katrs lietojot savā saimniecībā, mazdārziņā vai pat dzīvokļa balkonā, spēj audzēt organiskus produktus sev un savai ģimenei! Mēs katrs varam sākt ar mazumiņu un dzīvot veselīgāk dodot zemei un augiem to, kas nepieciešams un daba dos mums atpakaļ. Dzīvosim lietojot organiskus produktus! Iegādājies kompostu savām vajadzībām jau šodien!


   PASŪTI TAGAD   

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.